Układy hydrauliczne dopasowane do każdych wymagań


Zakład Mechaniczny Hydromet ma duże doświadczenie w projektowaniu i budowaniu układów hydraulicznych o różnym stopniu skomplikowania, przeznaczonych do wykorzystywania w odmiennych gałęziach przemysłu. Oferujemy kompletne układy złożone z elementów pozwalających na realizację każdego zadania w niemal dowolnych warunkach. Projektowane przez nas układy hydrauliczne mogą być wyposażone w pompy lub zespoły pompowe dobrane według wymagań zamawiającego. Mogą to być zarówno pompy zębate, jak i łopatkowe czy wielotłoczkowe współpracujące z zestawami silników o różnych momentach obrotowych lub siłownikami hydraulicznymi o każdej specyfikacji, także wielkogabarytowymi. Wykonywane przez nas układy hydrauliczne zgodnie z zapotrzebowaniem wzbogacamy m.in. o elementy sterujące, płyty przyłączeniowe czy osprzęt pomocniczy. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu i dopasować budowany przez nas układ do nietypowych wymagań dotyczących np. potrzebnej mocy, niewielkich rozmiarów urządzenia czy oczekiwanej odporności na niską bądź wysoką temperaturę. Budowane przez nas układy hydrauliczne na życzenie wyposażamy również w aparaturę kontrolno-pomiarową np. monitorującą stan oleju, jego przepływ czy temperaturę.

Układy hydrauliczne

Plany układów hydraulicznych

Układy hydrauliczne dopasowane do różnych wymagań


Zakład Mechaniczny Hydromet ma duże doświadczenie w projektowaniu i budowaniu układów hydraulicznych o różnym stopniu skomplikowania, przeznaczonych do wykorzystywania w odmiennych gałęziach przemysłu. Oferujemy kompletne układy złożone z elementów pozwalających na realizację każdego zadania w niemal dowolnych warunkach. Projektowane przez nas systemy mogą być wyposażone w pompy lub zespoły pompowe dobrane według wymagań zamawiającego. Mogą to być zarówno pompy zębate, jak i łopatkowe czy wielotłoczkowe współpracujące z zasilaczami hydraulicznymi  o każdej specyfikacji, także wielkogabarytowymi lub też z zestawami silników o różnych momentach obrotowych. 


UKŁADY HYDRAULICZNE – NAPĘD DLA RÓŻNYCH GAŁĘZI PRZEMYSŁU


Układy hydrauliczne oferowane przez Hydromet znajdują zastosowanie jako idealne źródła przenoszenia siły lub precyzyjne elementy systemów sterowania we wszystkich branżach przemysłowych. Napęd hydrauliczny czy to rozprowadzany przez specjalistyczne urządzenia takie jak siłowniki hydrauliczne, czy też wykorzystywany jako składnik systemu automatyzacyjnego, pozwala na przenoszenie dużych sił, przy zachowaniu pełnej płynności ruchu i możliwości bezstopniowej zmiany jego prędkości. 

Instalacje hydrauliczne